Gizlilik İlkeleri

Gizlilik, MÜMSAD’ın çok önemsediği bir konudur. Aşağıdaki ilkeler bilgilerin gizliliğine saygı gösterme yaklaşımımızın temelini oluşturmaktadır.

  1. MÜMSAD, Margarinle Her Şey Tam Tadında Sitesinde bulunan bilgilerin güvenilirliğini tamamen alanında uzmanlaşmış kişilerden almaktadır ve almaya devam edecektir.
  2. Margarinle Her Şey Tam Tadında Sitesi içerisinde barındırdığı bilgiler hakkında açık olarak bilgi alma hakkınız bulunmaktadır. Margarinle Her Şey Tam Tadında Sitesi, topladığı bilgileri, bunların nasıl toplandığı, nereden toplandığı ve kimlerle paylaştığı hususlarında herhangi bir endişeniz olduğunda, kimlerle irtibat kurmanız gerektiği konusunda size yüzde yüz şeffaf olacaktır.
  3. Margarinle Her Şey Tam Tadında Sitesindeki bilgiler tamamen size yararlı olabilmek adına paylaşılmaktadır. Margarinle Her Şey Tam Tadında Sitesi bilgilerin istismar edilmemesi ve güvenli tutulması için her önlemi alacaktır.
  4. Margarinle Her Şey Tam Tadında Sitesi geçerli tüm verileri koruma yasalarına ve yönetmeliklerine uyacak ve veri koruma yetkilileri ile iş birliği içerisinde olacaktır. Veri koruma mevzuatının bulunmaması durumunda, veri korunması ile ilgili genel kabul görmüş kurallara bağlı kalacaktır.