Gizlilik Politikası

MÜMSAD bilgilerini korumayı ve size tam hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu Gizlilik Politikasında Margarinle Her Şey Tam Tadında Sitesi içerisinde bulunan kaynakları ve kişisel bilgi türlerini, bunları nasıl kullandığını ve koruduğunu açıklamaktadır.

Bu Gizlilik Politikası ne için geçerlidir?

Bu Gizlilik Politikası, MÜMSAD üye firmaları tarafından sizlerin daha sağlıklı bir hayat yaşamanız için alanında uzmanlaşmış kişilerden alınan bilgilerdir. MÜMSAD hakkında daha fazla bilgi alabilmeniz için lütfen http://www.mumsad.org.tr/icerik/mumsad-kimdir adresine gidiniz. MÜMSAD hiçbir şekilde kişisel bilgileriniz istemez ve üçüncü şahıslarla paylaşılan bilgilerden kaynaklanacak bir sorunu kabul etmez. Bu Gizlilik Politikası, geçerli MÜMSAD Sitesi’nin kullanım hüküm ve koşullarının bir parçasını oluşturmaktadır.

Bu Gizlilik Politikası aşağıdakiler için geçerli değildir:

  • Kontrolümüz dışındaki üçüncü şahıs siteleri, platformları ve/veya uygulamaları tarafından toplanılan bilgiler;
  • Margarinle Her Şey Tam Tadında Sitesindeki bağlantılar yoluyla erişim sağladığınız ve bu sitelere paylaştığınız bilgiler,
  • Sponsoru olduğumuz veya katıldığımız Üçüncü Şahıs Sitelerindeki banner’lar ve diğer reklamlar.

Onayınız

MÜMSAD, Margarinle Her Şey Tam Tadında Sitesi için hiçbir kişisel bilginizi paylaşmanızı istemez, bu sebeple herhangi bir onay işlemine de gerek duymamaktadır.

Çocuklar

Okul çağındaki çocuklar hızlı büyüme, bilgi-beceri kazanma ve öğrenme dönemindirler. Bu nedenle çocuk ve gençlerin zihinsel ve fiziksel olarak sağlıklı olabilmesi için, çeşitli ve sağlıklı besinlerle gerekli tüm besin öğelerinin (karbonhidrat, yağ, protein, vitamin, mineral, su) alınması büyük öneme sahiptir. Sağlıklı geçen bir çocukluk dönemi sağlıklı bir geleceğe işarettir. Bu yüzden Margarinle Her Şey Tam Tadında Sitesi içerisindeki bilgileri çocuğunuzun daha sağlıklı bir yetişkinlik dönemi geçirebilmesi için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hangi bilgileri toplarız?

Margarinle Her Şey Tam Tadında Sitesi, adres TC kimlik no vb. kişisel bilgilerinizi istememektedir. Sadece “tarifler” kısmında bulunan tariflere yorum yazabilmeniz için ad soyad girmeniz gerekmektedir. Bu sayede sistemimiz telefonunuza ve bilgisayarınıza “çerez” göndererek, bir sonraki ziyaretinizde sizi hatırlamamızı sağlayacaktır.

Kişisel bilgilerinizi nasıl kullanırız?

Margarinle Her Şey Tam Tadında Sitesi sizden ad soyad harici hiçbir kişisel bilginizi istemez. Ad soyadınızı ise sadece daha önce ziyaret etmiş olduğunuz tarifler veya ürünleri öğrenmek ve sağlıklı yaşamınıza katkıda bulunmak adına kullanılmaktadır.

Kişisel bilgilerinizi kimlerle paylaşırız?

Margarinle Her Şey Tam Tadında Sitesi sizden ad soyad harici hiçbir kişisel bilginizi talep etmemekle birlikte adınız ve soyadınız MÜMSAD harici hiçbir kurum ve kuruluş ile paylaşılmaz. Ancak, bu bilgileriniz yasal bir gerekçeye dayandığı durumlarda bilgileriniz MÜMSAD dışındaki kurum ve kuruluşlar ile paylaşılabilir. MÜMSAD işlerinin bir kısmını ya da tamamını sattığı durumlarda ise birleşme, konsodilasyon, idare değişikliği durumları dışında bu bilgileri satmaz.

Kişisel bilgilerinizin korunması

Margarinle Her Şey Tam Tadında Sitesi kişisel bilgilerinizi güvende tutmak için gereken tüm önlemleri almaktadır. Yetkisiz erişim ve istismarı önlemek amacıyla bu bilgilerinize erişim kısıtlıdır ve sadece bilmesi gerek çalışanlarımıza ve temsilcilerimize izin verilmektedir.

Gizlilik haklarını ve irtibata geçilecek kişiler

Topladığımız bilgileri, bunları nasıl topladığımız, nereden topladığımız ve kimlerle paylaştığımız gibi konularda herhangi bir endişeniz olduğundahttp://www.mumsad.org.tr/ sitesine girip iletişim sekmesine tıklayıp gerekli alanları doldurmanız yeterlidir. Talebinizi işleme alabilmemiz için lütfen sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurunuz.

Gizlilik Politikamızda yapılacak değişiklikler

MÜMSAD muhtelif zamanlarda Margarinle Her Şey Tam Tadında Sitesinde Gizlilik Politikasının güncel sürümünü yayınlayarak değiştirebilir. Önemli değişiklikler hakkında size makul bildirimlerde bulunulacaktır.

Diğer MÜMSAD gizlilik politikaları

Bu gizlilik politikasına ek olarak, başka gizlilik koşulları veya politikalarına tabi özellikler getirilebilir. Yapılacak herhangi bir kampanya vb etkinliklere katılmanız durumunda ek koşul ve politikaları okumanız tavsiye edilir. Ek gizlilik koşulları veya politikaları size iletilecektir.